Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Soqu.jpg

Soqu markasının açılımı Skin Of Queen (Kraliçenin Cildi) anlamına gelmektedir. Firmanın amacı Kraliçelerin cildi kadar bakımlı bir cilt için uygun hammaddeleri seçerek kusuşuz bir cilt görünümüne yardımcı olmak. Güne Kore’nin Kangwon bölgesinden derin deniz suyunu, Jeju adasından aloe verayı ve cildi aydınlatan buğday fidanı ekstresini kullanarak muhteşem ürünler üretmektedirler.

SOQU CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ VE SATIŞ MAĞAZASI

Sırala
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Soqu lifting up maskgibi Soqu markasına ait Cilt Bakım Ürünleri Limonian ile Güney Kore’den kapınıza kadar geliyor!

Soqu lifting up maske kullananlar? Soqu lifting up maske yorumları nelerdir? Kırışıklıklardan nasıl kurtulunur?

Bu ve Bunun gibi soruların cevaplarını bulmak için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.