Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Tonik.jpg

Tonik için En İyi Kore Cilt Bakım Ürünleri Limonian’da!

Tonik; cilt temizliği için özel üretilen losyonlardır. İçeriğinde cildi temizleyici ve arındırıcı özelliklere sahip seçilmiş bileşenler vardır.(Aydınlatıcı,leke giderici,kızarıklık,kırışıklık karşıtı,nemlendirici vb..). Tonik konusunda en iyi ürünleri sizin için derledik!

Sırala
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Her zaman kullandığınız temizleme ürünüyle cildinizi temizledikten sonra bir parça pamukla ya da elinizin yardımıyla yüzünüze tonik uygulamanız tavsiye edilir. Toniğin genel amacı yüzü temizlemektir. Tonikten sonra nemlendiricinizi ya da serumunuzu sürmeniz tavsiye edilir.

Güney Kore’den sizler için özel olarak getirdiğimiz ürünleri Limonian.com’dan takip edebilirsiniz.

Tonik nedir? Tonik nasıl kullanılır? Tonik önerileri nelerdir? Tonik fiyatları nedir? Tonik cildi temizler mi? Tonik kullandıktan sonra hangi ürün kullanılmalı?

Bu ve Bunun gibi bir çok sorunun cevabı için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.