Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Vucut-Bakımı.jpg

Vücut bakımı için En İyi Kore Bakım Ürünleri Limonian’da!

Nem dengesinin ayarlanması, çatlakların giderilmesi ve sağlıklı görünüme kavuşmasına vücut bakımı denilebilir. Bizde vücut bakımı için en iyi ürünlerimizi sizin için derledik!

Sırala
Görünüm:
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Vücudumuzda yüzümüz gibi bakıma ihtiyaç duyar. Vücut bakımı doğru yapılmadığı takdirde cilt matlaşarak sağlıklı görüntüsünü kaybeder. Eski canlı görüntüsüne kavuşması için vücudu fırçalamak ve kese yapmak, soğuk duş almak ve vücudunuzu nemlendirmek evde yapabileceğiniz birkaç yöntemden biri.

Vücut bakımı nasıl yapılır? Vücut bakımı evde nasıl yapılır? Vücut bakım ürünleri hangileridir? Vücut peelingleri işe yarar mı?

Bu ve Bunun gibi birçok sorunun cevabı için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.