Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
yag-sebum-kontrolu.jpg

Yağ/Sebum Sorunu Yaşayan Ciltler İçin En İyi Kore Bakım Ürünleri Limonian’da!

Yağlı ciltlerin yağ ve ter bezeleri normal ciltlere göre daha aktif çalışır. Sebumlar da fazla salgılanır. Fazla salgılanan sebumlar cildi parlatır. Makyajın kolay silinmesine ve zamanla koyulaşmasına neden olur. Fazla salgılanan sebumlar kirlerle birleşerek gözenekleri tıkar. Alın, burun ve çene kısmında sivilce gibi cilt sorunlar oluşur. Gözenekler geniştir ve siyah noktalar kolay oluşur Kuruluk problemi yaşayan cildinize iyi gelecek en iyi ürünlerimizi sizin için derledik!

Sırala
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Yağlı ciltlerin yağ ve ter bezeleri normal ciltlere göre daha aktif çalışır. Sebumlar da fazla salgılanır. Fazla salgılanan sebumlar cildi parlatır. Makyajın kolay silinmesine ve zamanla koyulaşmasına neden olur.

Fazla salgılanan sebumlar kirlerle birleşerek gözenekleri tıkar. Alın, burun ve çene kısmında sivilce gibi cilt sorunlar oluşur. Gözenekler geniştir ve siyah noktalar kolay oluşur.

Sebum Nedir? Sebum Önleyici Ürünler Nelerdir? Sebum Dengeleyici Ürünler Nelerdir? Cilt Yağlanması Nasıl Önlenir? Cilt Yağlanması Neden Olur?

Bu ve Bunun gibi bir çok sorunun cevabı için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.