Değerli müşterilerimiz,
Kargo hizmetlerindeki yoğunluk sebebiyle siparişlerinizde gecikme yaşanabilir. Siparişlerinizin zamanında ulaşması için hızlıca paketlerin hazırlandığını bilmenizi isteriz. Limonian ailesi olarak yaşadığımız bu zor günlerde sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
x
yag-sebum-kontrolu.jpg

Yağ/Sebum Sorunu Yaşayan Ciltler İçin En İyi Kore Bakım Ürünleri Limonian’da!

Yağlı ciltlerin yağ ve ter bezeleri normal ciltlere göre daha aktif çalışır. Sebumlar da fazla salgılanır. Fazla salgılanan sebumlar cildi parlatır. Makyajın kolay silinmesine ve zamanla koyulaşmasına neden olur. Fazla salgılanan sebumlar kirlerle birleşerek gözenekleri tıkar. Alın, burun ve çene kısmında sivilce gibi cilt sorunlar oluşur. Gözenekler geniştir ve siyah noktalar kolay oluşur Kuruluk problemi yaşayan cildinize iyi gelecek en iyi ürünlerimizi sizin için derledik!

Sırala
Görünüm:
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Yağlı ciltlerin yağ ve ter bezeleri normal ciltlere göre daha aktif çalışır. Sebumlar da fazla salgılanır. Fazla salgılanan sebumlar cildi parlatır. Makyajın kolay silinmesine ve zamanla koyulaşmasına neden olur.

Fazla salgılanan sebumlar kirlerle birleşerek gözenekleri tıkar. Alın, burun ve çene kısmında sivilce gibi cilt sorunlar oluşur. Gözenekler geniştir ve siyah noktalar kolay oluşur.

Sebum Nedir? Sebum Önleyici Ürünler Nelerdir? Sebum Dengeleyici Ürünler Nelerdir? Cilt Yağlanması Nasıl Önlenir? Cilt Yağlanması Neden Olur?

Bu ve Bunun gibi bir çok sorunun cevabı için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.